PDA

View Full Version : 2011-2012 NCHAMIACMCHA Pick Em' Week 3 - ANOTHER TUESDAY GAME!!!



StoutHockeyFan44
10-30-2011, 02:24 PM
Thank you for Highlighting your picks in bold great help in scoring.

I am posting this on Sunday to ensure enough time to get your TUESDAY pick in.

Please note that Week 3 will be the LAST week to join the Pick'em to be considered for the Annual Championship, everyone is still encouraged to make their predictions, its still a great chance to show off those psychic skills.

Scoring for this season:
2 points for a win
1 point for a tie
0 points for a loss
4 points for a correctly picked tie - please highlight both teams
All times are Eastern - picks/edits must occur prior to game time.

Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

Week 2 Results:

Another week with a tie at the top

ADRdogs 41
thatswhatshesaid 41
MW49 41
NorthernLite 41
jabber811 39
LakerFan11 39
Stouthockeyfan44 37
AVFC 37
PuckWatcher 37
NUProf 35
FALCONANNOUNCER 35
UCBadger 35
oldguard 33
Ozz 33
Norm1909 31
Sonny 31
Youngblood11 23
UWSP_Fan 6
joeyc3402 6
VCMCUC 4

StoutHockeyFan44
10-30-2011, 02:38 PM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

LakerFan11
10-30-2011, 08:55 PM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

Sonny
10-30-2011, 10:28 PM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

Ozz
10-31-2011, 06:41 AM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

NorthernLite
10-31-2011, 08:10 AM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC tie
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

ADRdogs
10-31-2011, 09:27 AM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

FALCONSANNOUNCER
10-31-2011, 09:28 AM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

thatswhatshesaid
10-31-2011, 10:58 AM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

MW49
10-31-2011, 12:50 PM
Tuesday, November 1st

8:30pm- Norway u-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm- Northland @ Adrian MC
8:00pm- Concordia, WI @ Lawrence MC
8:00pm- Lake Forest @ Marian MC
8:00pm- Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm- Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm- Augsburg @ UW- Stevens Point NC
8:05pm- Finlandia @ Milwaukee S.E. MC
8:05pm- St. Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm- Hamline @ UW- River Falls NC
8:30pm- Concordia, MN @ UW- Stout NC
8:35pm- St. Olaf @ UW- Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm- Northland @ Adrian MC
3:00pm- Finlandia @ Milwuakee S.E. MC
5:00pm- St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm- Marian @ Lake Forest MC
8:00pm- Augsburg @St. Norbert NC
8:00pm- Concordia, MN @ St. Thomas NC
8:00pm- Hamline @ UW- Eau Claire NC
8:00pm- Gustavus Adolphus @UW- Stevens Point NC
8:05pm- Bethel @UW-River Falls NC
8:05pm- St. Mary's @ UW- Superior NC
8:30pm- Lawrence @ Concordia, WI MC
8:30pm- St. John's @UW-Stout NC

norm1909
10-31-2011, 01:18 PM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

UCBadger
10-31-2011, 10:24 PM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

Youngblood11
11-01-2011, 06:29 AM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. OlafEX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel@ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-StoutNC
8:35pm St. Olaf @UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. ThomasNC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-SuperiorNC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

jabber811
11-01-2011, 11:31 AM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf

Will pick the rest later.

NUProf
11-01-2011, 03:50 PM
[QUOTE=StoutHockeyFan44;5247139]Thank you for Highlighting your picks in bold – great help in scoring.


Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

PuckWatcher
11-01-2011, 04:24 PM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

AVFC
11-01-2011, 06:09 PM
Tuesday, November 1st

8:30pm Norway U-18 @ St. Olaf EX

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian MC
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence MC
8:00pm Lake Forest @ Marian MC
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert NC -tie
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica NC
8:05pm Hamline @ UW-River Falls NC
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout NC
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior NC

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian MC
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E. MC
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica NC
8:00pm Marian @ Lake Forest MC
8:00pm Augsburg @ St. Norbert NC
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas NC
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire NC
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point NC
8:05pm Bethel @ UW-River Falls NC
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior NC
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI) MC
8:30pm St. John's @ UW-Stout NC

jabber811
11-01-2011, 09:10 PM
Picked the Tuesday night game earlier.

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence
8:00pm Lake Forest @ Marian
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E.
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica
8:05pm Hamline @ UW-River Falls
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E.
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica
8:00pm Marian @ Lake Forest
8:00pm Augsburg @ St. Norbert
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point
8:05pm Bethel @ UW-River Falls
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI)
8:30pm St. John's @ UW-Stout

oldguard
11-04-2011, 04:57 PM
Missed another Tuesday game!!

Friday, November 4th

7:00pm Northland @ Adrian
8:00pm Concordia (WI) @ Lawrence
8:00pm Lake Forest @ Marian
8:00pm Gustavus Adolphus @ St. Norbert
8:00pm Bethel @ UW-Eau Claire
8:00pm Augsburg @ UW-Stevens Point
8:05pm Finlandia @ Milwaukee S. E.
8:05pm Saint Mary's @ St. Scholastica
8:05pm Hamline @ UW-River Falls
8:30pm Concordia (MN) @ UW-Stout
8:35pm St. Olaf @ UW-Superior

Saturday, November 5th

3:00pm Northland @ Adrian
3:00pm Finlandia @ Milwaukee S. E.
5:00pm St. Olaf @ St. Scholastica
8:00pm Marian @ Lake Forest
8:00pm Augsburg @ St. Norbert
8:00pm Concordia (MN) @ St. Thomas
8:00pm Hamline @ UW-Eau Claire
8:00pm Gustavus Adolphus @ UW-Stevens Point
8:05pm Bethel @ UW-River Falls
8:05pm Saint Mary's @ UW-Superior
8:30pm Lawrence @ Concordia (WI)
8:30pm St. John's @ UW-Stout