PDA

View Full Version : 2010-11 NCHAMIACMCHA Pick'em Week 5



Pages : [1] 2

norm1909
11-14-2010, 07:50 AM
Thank you for Highlighting your picks in bold – great help in scoring.

Please note that while Week 3 was the LAST week to join the Pick'em to be considered for the Annual Championship, everyone is still encouraged to make their predictions, it’s still a great chance to show off those physic skills. :cool:

Scoring for this season:
2 points for a win
1 point for a tie
0 points for a loss
4 points for a correctly picked tie - please highlight both teams

Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

******** After 4 weeks Norm1909 is in First Place *********
-----------> scoring courtesy of StoutHockeyFan44 <----------

Norm1909 104
puckstopper 100
UCBadger 100
Stouthockeyfan44 100
CARDS_rule_the_Burgh 98
ADRdogs 98
outlaw88 96
joeyc3402 96
NorthernLite 94
LakerFan11 94
UWSP_Fan 92
NUProf 92
oldguard 90
jabber811 90
powerofyellowandblack 90
AVFC 82
Mcullen 78
Raidineer 61
jacketfan_2002 58
Gametime 38
gojackets 24

LakerFan11
11-14-2010, 12:11 PM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

StoutHockeyFan44
11-14-2010, 07:15 PM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

Week 4 Results
Norm1909 104
puckstopper 100
UCBadger 100
Stouthockeyfan44 100
CARDS_rule_the_Burgh 98
ADRdogs 98
outlaw88 96
joeyc3402 96
NorthernLite 94
LakerFan11 94
UWSP_Fan 92
NUProf 92
oldguard 90
jabber811 90
powerofyellowandblack 90
AVFC 82
Mcullen 78
Raidineer 61
jacketfan_2002 58
Gametime 38
gojackets 24

NUProf
11-15-2010, 07:26 AM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

NorthernLite
11-15-2010, 08:31 AM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH TIE
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI TIE
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH TIE
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

jacketfan_2002
11-15-2010, 06:24 PM
Wednesday, November 17
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX.....6-5

Friday, November 19
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH..................3-2
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH.......4-3
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH........3-2
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC...........4-1
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI...........5-3
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI..................2-1
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI..............6-4
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI................5-4
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC....................4-2

Saturday, November 20
2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC............3-1
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI..............2-1
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC.....................5-2
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI..................4-3
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI....................3-2
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH............5-4 OT
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH...........5-4
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH............4-3 OT
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC..............6-2
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI..............5-2

powerofyellowandblack
11-15-2010, 08:28 PM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

joeyc3402
11-15-2010, 08:39 PM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

ADRdogs
11-16-2010, 11:25 AM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

AVFC
11-16-2010, 11:33 AM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

norm1909
11-16-2010, 06:15 PM
Wednesday, November 17:

7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

NorthernLite
11-16-2010, 07:55 PM
:(....lots of love for the Czech's ........hmmmm !

puckstopper
11-16-2010, 10:07 PM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

jabber811
11-16-2010, 10:25 PM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt.
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI)
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN)
7:00 pm St. Thomas @ St. John's
7:30 pm Adrian @ Lake Forest

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI)
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN)
2:30 pm Adrian @ Lake Forest
7:00 pm St. John's @ St. Thomas
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt.
7:05 pm Northland @ St. Scholastica
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus

CARDS_rule_the_Burgh
11-17-2010, 12:18 AM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt.
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI)
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN)
7:00 pm St. Thomas @ St. John's
7:30 pm Adrian @ Lake Forest

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI)
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN)
2:30 pm Adrian @ Lake Forest
7:00 pm St. John's @ St. Thomas
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt.
7:05 pm Northland @ St. Scholastica
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus

outlaw88
11-17-2010, 05:30 AM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Rest of picks later

MCullen
11-17-2010, 02:53 PM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

UWSP_Fan
11-17-2010, 04:57 PM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

outlaw88
11-17-2010, 07:18 PM
Wednesday, November 17:
7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI

oldguard
11-18-2010, 11:19 AM
Wednesday, November 17:

7:00 pm Czech Under-18 Team @ Adrian EX

Friday, November 19:

7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
7:00 pm Gustavus Adolphus @ Bethel MI
7:00 pm Hamline @ Saint Mary's MI
7:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
7:00 pm St. Thomas @ St. John's MI
7:30 pm Adrian @ Lake Forest MC

Saturday, November 20:

2:00 pm Augsburg @ Concordia (WI) NC
2:00 pm St. Olaf @ Concordia (MN) MI
2:30 pm Adrian @ Lake Forest MC
7:00 pm St. John's @ St. Thomas MI
7:00 pm Saint Mary's @ Hamline MI
7:00 pm Wis-River Falls @ St. Norbert NH
7:00 pm Wis-Superior @ Wis-Eau Claire NH
7:00 pm Wis-Stout @ Wis-Stevens Pt. NH
7:05 pm Northland @ St. Scholastica NC
7:05 pm Bethel @ Gustavus Adolphus MI