PDA

View Full Version : 2010 NCHAMIACMCHA Pick'em Week 10



Pages : 1 [2]

outlaw88
01-13-2010, 07:59 PM
Tuesday, January 12:

7:05 pm St. Scholastica @ Northland Picked earlier in week

Friday, January 15:

7:00 pm Adrian @ Milwaukee S. E.
7:00 pm Finlandia @ Lawrence
7:00 pm St. Norbert @ Wis-Eau Claire
7:00 pm St. Thomas @ Concordia (MN)
7:00 pm St. Olaf @ Saint Mary's
7:05 pm Wis-River Falls @ St. Scholastica
7:05 pm Augsburg @ Gustavus Adolphus
7:05 pm Marian @ Northland
7:15 pm Bethel @ Hamline
7:30 pm Concordia (WI) @ Lake Forest
7:35 pm Wis-Stout @ Wis-Superior

Saturday, January 16:

2:00 pm St. Thomas @ Concordia (MN)
3:00 pm Adrian @ Milwaukee S. E.
3:05 pm Marian @ Northland
4:00 pm Finlandia @ Lawrence
7:00 pm St. Norbert @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Hamline @ Bethel
7:00 pm Saint Mary's @ St. Olaf
7:05 pm Wis-River Falls @ St. Scholastica
7:05 pm Wis-Stout @ Wis-Superior
7:05 pm Gustavus Adolphus @ Augsburg
7:30 pm Lake Forest @ Concordia (WI)

LonelyStoutFan
01-13-2010, 10:26 PM
Friday, January 15:

7:00 pm Adrian @ Milwaukee S. E.
7:00 pm Finlandia @ Lawrence
7:00 pm St. Norbert @ Wis-Eau Claire
7:00 pm St. Thomas @ Concordia (MN)
7:00 pm St. Olaf @ Saint Mary's
7:05 pm Wis-River Falls @ St. Scholastica
7:05 pm Augsburg @ Gustavus Adolphus
7:05 pm Marian @ Northland
7:15 pm Bethel @ Hamline
7:30 pm Concordia (WI) @ Lake Forest
7:35 pm Wis-Stout @ Wis-Superior

Saturday, January 16:

2:00 pm St. Thomas @ Concordia (MN)
3:00 pm Adrian @ Milwaukee S. E.
3:05 pm Marian @ Northland
4:00 pm Finlandia @ Lawrence
7:00 pm St. Norbert @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Hamline @ Bethel
7:00 pm Saint Mary's @ St. Olaf
7:05 pm Wis-River Falls @ St. Scholastica
7:05 pm Wis-Stout @ Wis-Superior
7:05 pm Gustavus Adolphus @ Augsburg
7:30 pm Lake Forest @ Concordia (WI)

SNC23PRIDE
01-14-2010, 07:16 PM
Friday, January 15:
7:00 pm Adrian @ Milwaukee S. E.
7:00 pm Finlandia @ Lawrence
7:00 pm St. Norbert @ Wis-Eau Claire
7:00 pm St. Thomas @ Concordia (MN)
7:00 pm St. Olaf @ Saint Mary's
7:05 pm Wis-River Falls @ St. Scholastica
7:05 pm Augsburg @ Gustavus Adolphus
7:05 pm Marian @ Northland
7:15 pm Bethel @ Hamline
7:30 pm Concordia (WI) @ Lake Forest
7:35 pm Wis-Stout @ Wis-Superior

Saturday, January 16:
2:00 pm St. Thomas @ Concordia (MN)
3:00 pm Adrian @ Milwaukee S. E.
3:05 pm Marian @ Northland
4:00 pm Finlandia @ Lawrence
7:00 pm St. Norbert @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Hamline @ Bethel
7:00 pm Saint Mary's @ St. Olaf
7:05 pm Wis-River Falls @ St. Scholastica
7:05 pm Wis-Stout @ Wis-Superior
7:05 pm Gustavus Adolphus @ Augsburg
7:30 pm Lake Forest @ Concordia (WI)

UCBadger
01-15-2010, 02:08 PM
Friday, January 15:
7:00 pm Adrian @ Milwaukee S. E.
7:00 pm Finlandia @ Lawrence
7:00 pm St. Norbert @ Wis-Eau Claire
7:00 pm St. Thomas @ Concordia (MN)
7:00 pm St. Olaf @ Saint Mary's
7:05 pm Wis-River Falls @ St. Scholastica
7:05 pm Augsburg @ Gustavus Adolphus
7:05 pm Marian @ Northland
7:15 pm Bethel @ Hamline
7:30 pm Concordia (WI) @ Lake Forest
7:35 pm Wis-Stout @ Wis-Superior

Saturday, January 16:
2:00 pm St. Thomas @ Concordia (MN)
3:00 pm Adrian @ Milwaukee S. E.
3:05 pm Marian @ Northland
4:00 pm Finlandia @ Lawrence
7:00 pm St. Norbert @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Hamline @ Bethel
7:00 pm Saint Mary's @ St. Olaf
7:05 pm Wis-River Falls @ St. Scholastica
7:05 pm Wis-Stout @ Wis-Superior
7:05 pm Gustavus Adolphus @ Augsburg
7:30 pm Lake Forest @ Concordia (WI)