PDA

View Full Version : 2010 NCHAMIACMCHA Pick'em Week 3



Pages : [1] 2

norm1909
11-07-2009, 10:45 PM
Please CLEARLY identify your picks (i.e. highlight the team you pick to win, or predict a score (no extra points given though), or use Team A @ Team B – Winning Team). Highlighting preferred.

Rules are simple – pick the winning team for each match up, 2 points should your team win, 1 point for a tie (of course if you predict a tie and a tie occurs, you get 2 points).

All picks must be posted by the start of the first game on each given night - any posts/EDITS after the EARLIEST game start will VOID all picks for that night.

This weeks games:

Friday, November 13:

FINAL: Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
FINAL: Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
FINAL: Gustavus Adolphus @ St. Olaf - Tie
FINAL: Northland @ Adrian
FINAL: Saint Mary's @ Concordia (MN)
FINAL: Wis-Stout @ St. Scholastica - Tie
FINAL: St. Thomas @ Augsburg
FINAL: Marian @ Milwaukee S. E.
FINAL: Lawrence @ Lake Forest
FINAL: Finlandia @ Concordia (WI)
FINAL: St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

FINAL: Saint Mary's @ Concordia (MN)
FINAL: Finlandia @ Concordia (WI)
FINAL: Northland @ Adrian
FINAL: Wis-Superior @ Lawrence
FINAL: Augsburg @ St. Thomas - Tie
FINAL: Bethel @ St. John's
FINAL: Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
FINAL: Wis-River Falls @Wis-Eau Claire - Tie
FINAL: Milwaukee S. E. @ Marian
FINAL: Wis-Stout @ St. Scholastica - Tie
FINAL: St. Olaf @ Gustavus Adolphus

Updated through Week 3

joeyc3402 - 91
SNChockey – 89
Wormser-PointRC - 89
CARDS rule the Burgh - 87
outlaw88 - 85
LakerFan11 - 85
powerofyellowandblack - 85
MW4Bucky&SNC – 83 - Top picker on week 3
UCBadger - 83
AVFC - 83
Jacket Maverick - 83
jacketfan 2002 - 81
LonelyStoutFan - 81
LakerintheBrook - 81
jabber811 - 81
norm1909 - 81
bossman - 79
oldguard - 79
SNCPRIDE - 77
NorthernLite - 75
BulldogProf – 60
pointfan2 - 56
Fritz62 - 29
AlumnaUWS - 17
gojackets - 17
hockeyphan – 15

LonelyStoutFan
11-08-2009, 10:32 AM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

NorthernLite
11-08-2009, 10:45 AM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

CARDS_rule_the_Burgh
11-08-2009, 12:30 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @ Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

Jacket_Maverick
11-08-2009, 07:27 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

SNC23PRIDE
11-08-2009, 08:57 PM
Friday, November 13: --- I'm sure some crazy things will happen on this night :)

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @ Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

LakerFan11
11-08-2009, 10:04 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

joeyc3402
11-09-2009, 07:45 AM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert - St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire - River Falls
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf - Gustavus
7:00 pm Northland @ Adrian - Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN) - St. Mary's
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica - Stout
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg - St. Thomas
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E. - MSOE
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest - Lawrence
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI) - Finlandia
8:00 pm St. John's @ Bethel - Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN) - St. Mary's
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI) - Finlandia
3:00 pm Northland @ Adrian - Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence - Superior
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas - St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's - St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert - St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire - River Falls
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian - MSOE
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica - Stout
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus - Gustavus

oldguard
11-10-2009, 12:48 AM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

powerofyellowandblack
11-10-2009, 01:24 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

outlaw88
11-10-2009, 06:38 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

jabber811
11-10-2009, 11:12 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI)
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

jacketfan_2002
11-11-2009, 10:28 AM
Friday, November 13
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert................SNC 4-3
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire.............Falls 3-2OT
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf................GAU 3-2
7:00 pm Northland @ Adrian...............................Adrian 7-1
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)...............Concordia 5-4
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica..................CSS 3-2
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg........................Augs 3-1
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.......................MSOE 4-1
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest........................LFC 3-2OT
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI).....................FU 2-1
8:00 pm St. John's @ Bethel...............................SJU 3-1

Saturday, November 14
2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)................Concordia 4-1
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI).....................FU 5-1
3:00 pm Northland @ Adrian............................... Adrian 9-0
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence....................... UWS 5-3 ENG
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas......................... STT 3-2
7:00 pm Bethel @ St. John's............................... SJU 2-1
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert................. SNC 4-1
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire............... Falls 3-1
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian........................ MSOE 4-3
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica................... Stout 5-2
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus.................. STO 4-3

Wormser-PointRC
11-11-2009, 04:57 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @ Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

AVFC
11-11-2009, 09:58 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

LakerintheBrook
11-12-2009, 02:18 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI)
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

BulldogProf
11-12-2009, 06:40 PM
This weeks games:

Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastic (Wish I could be there for that one!)
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @ Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

MW4Bucky&SNC
11-12-2009, 06:47 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

SNChockey
11-12-2009, 09:13 PM
Friday, November 13:
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:
2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @ St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @ Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus

norm1909
11-12-2009, 10:30 PM
Friday, November 13:

7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @ Wis-Eau Claire
7:00 pm Gustavus Adolphus @ St. Olaf
7:00 pm Northland @ Adrian
7:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Thomas @ Augsburg
7:05 pm Marian @ Milwaukee S. E.
7:30 pm Lawrence @ Lake Forest
7:30 pm Finlandia @ Concordia (WI)
8:00 pm St. John's @ Bethel

Saturday, November 14:

2:00 pm Saint Mary's @ Concordia (MN)
2:00 pm Finlandia @ Concordia (WI
3:00 pm Northland @ Adrian
5:00 pm Wis-Superior @ Lawrence
7:00 pm Augsburg @ St. Thomas
7:00 pm Bethel @ St. John's
7:00 pm Wis-Stevens Pt. @St. Norbert
7:00 pm Wis-River Falls @Wis-Eau Claire
7:00 pm Milwaukee S. E. @Marian
7:05 pm Wis-Stout @ St. Scholastica
7:05 pm St. Olaf @ Gustavus Adolphus